Reklam

Uber

Uber Android için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 4.288.10001

Nerede olursanız olun bir araba isteyin

Uber, yolcuları sürücülerle birleştiren bir yolculuk paylaşım uygulaması . Dünyanın dört bir yanından 40'ın üzerinde ülkede ve 100'den fazla şehirde bulunan Uber, tek bir tıklama ile bir sürücüyü uygun fiyata kiralamanızı sağlar.

Kendi kişisel sürücün

Uber düzenli taksiler için bir alternatiftir; caddede bir taksi ya da telefon üzerinden rezervasyon yapmak yerine, bu uygulama bir düğmeye tıklama ile özel bir sürücü sipariş etmenizi sağlar.

Uber ile ekonomiden (uberX) lüks'e (LUX) kadar beş araç kategorisi arasından seçim yapabilirsiniz, ancak bu seçenekler her şehirde mevcut değildir.

Bir sürücü sipariş etmeden önce, başlangıç ​​noktanızı ve varış noktanızı girerek bir teklif alabilirsiniz. Sadece bir tahmin olsa da, ne ödeyeceğinize oldukça hassastır.

Geleneksel taksilerden farklı olarak, ödeme sadece uygulama yoluyla yapılır. Kredi kartı, PayPal veya Google Cüzdan ile ödeme yapabilir ve faturayı diğer yolcularla paylaşabilirsiniz. Bir yolculukta indirim almak için kodları da kullanabilirsiniz.

Seyahatten sonra Uber , hizmeti değerlendirmenizi ve diğer kullanıcılar tarafından erişilebilecek bir yorum bırakmanızı sağlar. Sürücülerin müşterileri hakkında yorum da bırakabileceğini unutmayın.

Yolculuğunuzu bulun (ve sürücünüzü takip edin)

Uber'i kullanmak için önce servis için kayıt olmalısınız. Kişisel bilgilerinizi (ad, e-posta adresi, telefon numarası ve banka bilgileri veya PayPal hesabı) girmeniz ve bir şifre oluşturmanız gerekir. Bağlandıktan sonra, bulunduğunuz yer ile bir harita görünür.

Bir sürücüyü aramak çok basit. Coğrafi konumu kullanarak, Uber nerede olduğunuzu otomatik olarak algılar ve bir karşılama noktası sunar. Bu, harita üzerinde manuel olarak da ayarlanabilir. Sonra, tek yapmanız gereken bir sürücüyü aramak için düğmeye basmak; Size en yakın olanı isteğinize bildirilecektir. Sürücü kabul ederse, onaylı bir SMS alacaksınız. Coğrafi konum sayesinde , sürücüyü yolunda ilerlerken gerçek zamanlı olarak sürücüyü takip edebilirsiniz.

Her şey doğrudan uygulama aracılığıyla yapılır, bu yüzden ödeme yapmak için yeterli paraya sahip olmak için hiçbir zaman aramak zorunda ya da endişelenmenize gerek kalmaz ve servis genellikle normal taksi hizmetinizden daha iyi ve daha kişiseldir.

Düzenli bir taksinin en büyük düşmanı

Uber'in geleneksel taksi şoförlerini neden öfkelendirdiğini gösteren bir sebep var: hizmet kullanımı çok kolay, çünkü kullanımı kolay, taksi almaktan daha kişisel ve çok uygun fiyatlara sahip.

AVANTAJLAR

  • Hızlı bir şekilde sürmeyi seç
  • Farklı araç kategorileri mevcut
  • Aramadan önce bir tahmin alın
  • Telefonla öde
  • Hizmete oy ver ve yorum yap

DEZAVANTAJLAR

  • Normal bir taksiden ortalama olarak daha pahalı
  • Diğer sürücülere göre haksız avantaj

Reklam

android için Seyahat ve Gezi en fazla indirilenler

Reklam

Uber

İndir

Uber 4.288.10001 Android için

Reklam

Uber hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Uber denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Uber için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×